Prístup na 7-denný kurz zdarma zasielam emailom, dôjde za 5-10 minút, zatiaľ sa pozrite na video

FUNNEL EXPRES
S TÝMITO ŠABLÓNAMI DOKÁŽETE SPUSTIŤ ONLINE FIRMU Z OBÝVAČKY RÝCHLEJŠIE, NEŽ DOČÍTATE TÚTO STRÁNKU.

Čo dostanete? Šablónu OPT-IN stránky, Predajnej a Ďakovnej stránky. Prepíšete obsah, vymeníte obrázky a môžete ísť testovať svoj nápad. Navrhnuté pre vysokú konverziu a do poslednej bodky optimalizované pre získavanie objednávok. Celý kurz obsahuje 38 video-návodov, ktoré vás povedú k vášmu cieľu.

Tu je prvé video o tom, ako spustiť online firmu z obývačky a začať predávať ebooky a vysoko ziskové online kurzy. Chcete vedieť viac?

Ako môžem zhotoviť predajné stránky, keď neviem programovať?

Čo dostanem, ako to prepíšem a ako to spojím s autoresponderom?

Meno Priezvisko / mojadomena.sk

Po objednaní FUNNEL EXPRES dostanete prístup do online kurzu, kde si stiahnete šablóny a importujete do svojho WordPressu. Práve začínate a nemáte web? Aj na to sme mysleli a pripravili návody pre úplných začiatočníkov.
Keď to budete mať hotové, tak si pozriete video, kde sú všetky kroky podrobne vysvetlené.
Prepíšete nadpisy, vložíte obrázky a email responder formulár (na každý krok je podrobný video návod) a to je všetko. Máte hotovo. Môžete inzerovať, testovať svoj nápad a ihneď predávať.
Takéto OPT-IN stránky dosahujú až 50% konverzie. Koľko dosiahnete vy?

JE TO VôBEC PRE Mňa?

„Čo mám robiť v prípade, že už nejakú predajné stránky mám. Mám ich vymeniť?“

Meno Priezvisko / mojadomena.sk

Ak ešte nemáte predajné stránky

Vôbec nepochybujem o tom, že FUNNEL EXPRES šablóny budú pre vás dokonalým základom vášho začínajúceho online podnikania. Stačí vymyslieť, čo bude váš darček zdarma (Lead Magnet). Video-návod nájdete v kurze. Následne prepíšete nadpis, texty a vymeníte obrázky. Vložíte formulár na zber kontaktov pomocou API alebo HTML (návod je v kurze) a môžete začať budovať databázu zákazníkov a následne predávať. Ak ešte nie celkom chápete o čom hovorím, nebojte sa, všetko vysvetlím vo videách.

Ak už nejaké predajné stránky máte:

Existuje viacero typov stránok pre rozličné typy magnetov. Ak už nejakú stránku na zber kontaktov máte, tak môžete vytvoriť novú podľa týchto šablón a začať A/B testovanie.

FUNNEL EXPRES však nie je len o jednej predajnej (OPT-IN) stránke.

Dostanete šablónu OPT-IN stránky na zber kontaktov, Predajnej stránky, Ďakovnej stránky, návod na vloženie formulára na zber emailov a taktiež predajného formulára. 

39 video-návodov v kurze vám pomôže poskladať kompletný predajný Funnel, pomocou ktorého začnete dosahovať vyššie predaje.

Meno Priezvisko / mojadomena.sk

Prečo od nás?

Prečo práve od nás Štefana sr. a Štefana jr., teda z onlinestart.cz máte kúpiť OPT-IN šablóny, keď si môžete stiahnuť lacnejšie alebo dokonca zdarma?

Osobne som už videl hromadu šablón, ktoré boli šité horúcou ihlou s myšlienkou „niekomu sa budú hodiť“…

FUNNEL EXPRES šablóny sú však iné: Vytvorené presne pre tých, ktorí chcú zbierať kontakty, otestovať svoj nápad a následne predávať.

Dostanete optimalizované šablóny so správnym rozložením elementov, textov, obrázkov.

A čo je najhlavnejšie: Tieto šablóny používame aj my pre predaj svojich kurzov a OnlineStart Akadémie. Sú preto odskúšané v reálnych podmienkach.

5 dôvodov, prečo to funguje

Presné zameranie – FOKUS, Správne farby, Oslovenie, Vizuálny efekt, Minimalizovaný formulár

1. Presné zameranie - FOKUS

Človek je schopný sa koncentrovať len na jednu vec. Premýšľajte nad tým, kam sa má návštevník dívať, kam má kliknúť. Ovládnuť fokus je možné pomocou 3 farieb a obrázkom na pozadí. Nemusíte nad tým premýšľať, pretože v OPT-IN šablónach to už je zabudované.

2. Správne farby

Návštevník otvorí vašu OPT-IN stránku. Ešte skôr, než si prečíta čo len jedno písmenko, tak mu pomocou jednoduchého design triku vložíme do hlavy dve informácie: "sem kliknem a túto vetu si bezpodmienečne prečítam". To je dokonalý postup na zvýšenie konverzie a je zabudovaný v OPT-IN šablónach.

3. Oslovenie

Oslovíte návštevníka spôsobom, ktorí presne zacieli na jeho potreby. V nadpise musíte cieliť na srdce a v texte na rozum, pričom vnesiete aj vašu osobnú značku. to sa dá zvládnuť v šiestich vetách. Jednoducho preto, že: menej kecov=vyššia konverzia

4. Vizuálny efekt

Každá sekcia je farebne naviazaná na predchádzajúcu a každý modul je umiestnený presne tak, aby zrak návštevníka bol vedený k správnemu bodu: Tlačítku CTA. Odstránili sme každý hrbolček z cesty zákazníka, aby ste vy dosiahli čo najvyššiu účinnosť vašej predajnej stránky.

5.Minimalizovaný formulár

Čím jednoduchší, tým vyššia je konverzia. V časoch jednoduchého a šťastného života bez GDPR stačili dve polia na meno a email. Dnes je ešte potrebný súhlas so spracovaním osobných údajov. Ukážeme si, ako to urobiť.

Ochutnávka z kurzu: Ako vložiť formulár na zber kontaktov?

Toto video nájdete v kurze, ale aj tu si ho ukážeme, aby ste videli, že nekupujete mačku vo vreci.

Ďakovná stránka, ktorá podporuje vašu značku

Na túto stránku sa dostane záujemca po prvej mikrotransakcii – výmene emailu za váš darček zdarma. Tu plníte svoj sľub. Čo si myslíte, nakoľko je dôležité, ako vyzerá?

Meno Priezvisko / mojadomena.sk

Ďakovná stránka je stránka, na ktorej splníte to, čo vaša OPT-IN stránka sľúbila: „Nech sa páči, tu je ebook, tu je video.“

Len tak jednoducho zaslať do emailu sľúbený darček je obrovský amatérizmus. Teda aspoň podľa mňa.

Dobrá Ďakovná stránka vie tri veci.

Vo FUNNEL EXPRES šablónach ich presne dostanete:

  1. Udrží návštevníka na tejto stránke
  2. Buduje vašu osobnú značku
  3. Predá váš vstupný produkt alebo aspoň vzbudí záujem

funnel expres podľa vašich potrieb

Lite
Enter your description

11€

Standard
Enter your description

15€

Pro
Enter your description

19€

Časté otázky

Začínám s podnikáním - je tento produkt i pro mě?

Určitě! Ušetříte měsíce hledání a testování rozličných programů a ihned můžete začít své online podnikání.

Proč dáváte 50% slevu?

Chceme zpřístupnit on-line podnikání co nejširší vrstvě začínajících internetových podnikatelů a proto ta dočasná sleva za rychlý nákup (early bird).

Co když teď nemám čas na studium?

Nic se neděje. Máte přístup 365 dnů od zakoupení a tak můžete začít studovat, kdy vám to bude vyhovovat.

Jaká je konečná cena kurzu?

Celková cena kurzu je PRO je 958,- Kč (cca 37,- €), co je přibližně cena tří prodaných ebooků anebo jednoho online kurzu. Investice se vám tak může vrátit za pár hodin od uvedení vašeho produktu na trh.

Kolik stojí programy, které v kurzu uvádíte?

Celý kurz je sestaven tak, aby vás realizace vašich stránek nestála víc, než platba za hosting a doménu. 

Můžu studovat jen na chytrém telefonu?

Samozřejmě. Všechny lekce jsou uzpůsobené pro počítače, tablety i chytré telefony.  

Jakou dáváte záruku?

Standardní 14 denní záruku vrácení peněz prodlužujeme na 30 dní. Ano, 30 dní můžete testovat produkt a pokud ho nechcete používat, beze slova vám vrátíme peníze.

Kdy začíná a jak dlouho trvá kurz?

Ihned po úhradě kartou dostanete na email přístup k celému kurzu a jen na vás záleží, jak dlouho bude trvat realizace. Přístup do kurzu je jeden rok.

Proč máte jen platbu kartou?

Platba kartou je nejrychlejší způsob, jak se dostat k produktu. Uhradíte a za pár minut už produkt používáte.

Copyright © 2021 OnlineStart